remonty, wykończenia, adaptacje

Instalacje wod-kan, ogrzewanie

Wykonujemy wszelkie instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania. Przeprowadzamy remonty i modernizacje istniejących.

Świadczymy usługi kompleksowego wykonawstwa instalacji wodnych i kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Prace prowadzimy zgodnie z wytycznymi przedstawionymi w projektach oraz z godnie ze sztuką budowlaną.
W przypadku kiedy projekt nie jest wymagany dobieramy parametry instalacji, tak aby zabezpieczyć odpowiednie jej funkcjonowanie i komfort użytkowania oraz długą eksploatację. W przypadku instalacji wod-kan przekroje rur zasilających oraz materiał z jakiego zostały wykonane, regulatory ciśnienia itp. W instalacjach centralnego ogrzewania dobór parametrów kotła a skończywszy na grzejnikach czy regulatorach pogodowych. Każdy projekt ma swoją specyfikę, w związku z tym przywiązujemy dużą wagę do konsultacji i ustalania na wstępie oczekiwań przyszłych użytkowników. Na podstawie powyższego dobieramy technologie wykonawcze.

Nasza firma przeprowadza również remonty i modernizacje istniejących instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania.