remonty, wykończenia, adaptacje

Malowanie

Wykonujemy prace malarskie wewnętrzne i zewnętrzne w najnowszych technologiach.

Najważniejszym etapem podczas prac wykończeniowych pomieszczenia jest malowanie ścian i sufitów w celu uzyskania odpowiedniej kolorystki ścian i nadania pomieszczeniu oczekiwanego klimatu.

Malowanie jako czynność z pozoru prosta niesie ze sobą pewne ograniczenia, a sam efekt nie rzadko bywa odmienny od naszych oczekiwań. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą zmieniających się technologii produkcji i wykonawstwa oraz mnogości produktów o bardzo różnych parametrach chemicznych i jakościowych. Obecnie dostępne na rynku farby wewnętrzne to między innymi: farby akrylowe, emulsyjne, emulsyjno-akrylowe, lateksowe, silikonowe, winylowe, akrylowo-lateksowe, ceramiczne. Taki wybór daje duże możliwości, ale źle dobrana farba do przeznaczenia pomieszczenia lub do istniejącej powłoki może być utrapieniem dla użytkownika lokalu. Każdą ścianę nową lub remontowaną trzeba odpowiednio przygotować, aby nakładana farba nie wchodziła w reakcję ze starymi powłokami lub nowymi tynkami, ale też zapewniała odpowiednią przyczepność.

Dobrze pomalowane ściany nadadzą pomieszczeniom elegancji, uroku, przytulności. Odpowiednio wykonane prace umożliwią też bezproblemowe użytkowanie ścian i utrzymanie ich w czystości.

Nasi pracownicy posiadają profesjonalne przygotowanie oraz są na bieżąco szkoleni przez producentów farb co daje nam pewność, że wykonywane przez nas powłoki są trwałe i piękne.