remonty, wykończenia, adaptacje

Remonty mieszkań

Wykonujemy dla Państwa kompleksowe remonty mieszkań.

Każdy remont czy adaptację rozpoczynamy od rozmów z klientami. Chcemy się dowiedzieć jak wyobrażacie sobie przyszłe pomieszczenia. Jaka ma być ich funkcjonalność. Do czego mają służyć: do pracy, do wypoczynku, do spędzania czasu z rodziną, czy ma to być wygodna kuchnia czy pokój telewizyjny?

Po wstępnym omówieniu funkcjonalności czy przeznaczenia lokalu zajmujemy się ustaleniem ostatecznego wyglądu pomieszczeń. Rozpoczynając od elementów architektonicznych takich jak umiejscowienie ścianek działowych, cokołów oraz innych stałych elementów, a skończywszy na kolorystyce ścian, podłóg i sufitów.

Przed rozpoczęciem remontu omawiamy z klientami technologie wykonywania poszczególnych etapów oraz dobieramy materiały budowlane i wykończeniowe uznanych producentów.

W tym momencie możemy bezpiecznie przystąpić do wyceny całego przedsięwzięcia. Po upływie kilku dni przedstawiamy Państwu kosztorys prac, który jest punktem odniesienia do ostatecznej wyceny, przebiegu i charakteru prac oraz terminu realizacji.

Po zakończeniu prac podczas każdego realizowanego zlecenia udzielamy gwarancji.