remonty, wykończenia, adaptacje

Wykończenia nowych budynków

Realizujemy kompleksowe wykończenia wnętrz nowych budynków i mieszkań.

Każdy projekt wykończenia pomieszczeń rozpoczynamy od rozmów z klientami. Chcemy się dowiedzieć jak wyobrażacie sobie przyszłe pomieszczenia. Jaka ma być ich funkcjonalność. Do czego mają służyć: do pracy, do wypoczynku, do spędzania czasu z rodziną, czy ma to być wygodna kuchnia czy pokój telewizyjny, a może gabinet?

Po wstępnym omówieniu funkcjonalności pomieszczeń zajmujemy się ustaleniem ostatecznego wyglądu. Rozpoczynając od elementów architektonicznych takich jak umiejscowienie ścianek działowych, cokołów, drzwi wewnętrznych oraz innych stałych elementów, a skończywszy na kolorystyce ścian, podłóg i sufitów, stolarki okiennej i drzwiowej.

Przed rozpoczęciem prac wykończeniowych omawiamy z klientami technologie wykonywania poszczególnych etapów oraz dobieramy materiały budowlane i wykończeniowe uznanych producentów, tak aby zapewnić jakość i komfort użytkowania na długie lata.

W kolejnym etapie przystępujemy do wyceny całego projektu. Po upływie kilku dni przedstawiamy Państwu kosztorys prac, który jest punktem odniesienia do ostatecznej wyceny, przebiegu i charakteru prac oraz terminu realizacji.

Po zakończeniu prac wykonawczych nad zleceniem udzielamy gwarancji.